Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

BATIM - międzynarodowa firma z Sądecczyzny

15 września 2017 r.

W tym roku firma BATIM działająca na Sądecczyźnie, obchodzi 20-lecie powstania. Starosta nowosądecki Marek Pławiak spotkał się z jej szefami i pracownikami i złożył gratulacje z okazji jubileuszu i wybudowania najnowocześniejszego budynku w Polsce.

- Proszę przyjąć gratulacje z okazji 20-lecia Firmy oraz oddania do użytku niezwykle nowoczesnej i imponującej architektonicznie nowej siedziby BATIMu – mówił starosta Marek Pławiak zwracając się do Barbary Edelmuller-Generaux, właścicielki Firmy BATIM Transport Międzynarodowy i Spedycja Spółka Jawna. - Przez dwa dziesięciolecia z niewielkiego zakładu zatrudniającego kilka osób staliście się Państwo dużym, znanym w Europie przedsiębiorstwem. Wasza Spółka jest przykładem profesjonalnego podejścia do biznesu i dowodem na niezwykłe talenty i przedsiębiorczość sądeczan. Niech nowa siedziba BATIMu będzie miejscem, gdzie rodzi się pomyślna przyszłość Waszego przedsiębiorstwa, Sądecczyzny i jej mieszkańców. Życzę tego całej Załodze Firmy, jej partnerom biznesowym i przyjaciołom.

Starosta miał okazję zwiedzić nowoczesny budynek, zapoznać się z praca spedytorów i porozmawiać z fachowcami o transporcie międzynarodowym i zasadach panujących w firmie.

- Jestem pod wrażeniem sposobu zarządzania BATIMem i ogromu pracy wykonywanej przez spedytorów – mówił starosta Marek Pławiak. – Cieszę się, że firmy o zasięgu międzynarodowym wyrastają właśnie na Sądecczyźnie. Potencjał mieszkańców Ziemi Sądeckiej jest naprawdę ogromny. Jeszcze raz gratuluję!

W tym roku, podczas Gali Przedsiębiorczości Powiatu Nowosądeckiego, firma BATIM otrzymała Kryształowe Jabłko Sądeckie – najwyższe wyróżnienie przyznawane przez starostę nowosądeckiego dla firm (http://www.powiat.nowy-sacz.pl/pl/krysztalowe-jablko-dla-firmy-batim).

W spotkaniu wzięli udział: starosta nowosądecki Marek Pławiak, Barbara Edelmuller-Generaux - właścicielka Firmy, Janusz Rembilas – współwłaściciel oraz Marek Gunia – dyrektor transportu.

Warto wiedzieć:

Firma BATIM Transport Międzynarodowy i Spedycja świadczy usługi transportowe i spedycyjne z wykorzystaniem własnego i wynajmowanego taboru. Oferuje też usługi promowe pomiędzy kontynentem a Wielką Brytanią. W ciągu dwudziestoletniej działalności, spółka rozwinęła się z kilkuosobowego przedsiębiorstwa w firmę zatrudniającą ponad 600 osób w tym ponad 500 kierowców. Firma ma ugruntowaną pozycję na polskim i europejskim rynku transportowym obsługując największych i znaczących operatorów logistycznych Europy. (Źródło: http://batim.pl/firma/historia-firmy).

(olsz)

Fot. Maria Olszowska

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...