Fundacja Nomina Rosae zaprasza na V edycję Złotego Popołudnia!

Już w tę sobotę, 23 września zapraszamy do Dworu Prezydenckiego w Zgłobicach pod Tarnowem na V edycję Złotego Popołudnia! Nasz niezwykły XIX-wieczny piknik odbywa się ponownie w odrestaurowanym zabytkowym obiekcie i towarzyszyć mu będzie ciekawy program artystyczno-edukacyjny odbywający się w niepowtarzalnej atmosferze wspólnej podróży w czasie.

Dla tych z Państwa, którzy nie znają jeszcze naszego wydarzenia przygotowaliśmy krótki tekst, w formie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: http://www.zlote-popoludnie.pl/list/v-edycja-wkrotce.html

W tym roku w programie Złotego Popołudnia m.in. warsztaty dawnych tańców i bal, wspólny pokaz mody, wybory najelegantszego gentlemana, namiot orientalny, fotografia na szkle, wykład o XIX-wiecznej krakowskiej ulicy, muzyka na żywo, pokaz podawania herbaty z samowara, pokaz XIX-wiecznego filmu i spotkanie z jego autorką oraz steampunkowe stoiska.

Więcej informacji na stronie stronie wydarzenia w serwisie Facebook na fanpage'u Złote Popołudnie / Golden Afternoon oraz na stronie www.zlote-popoludnie.pl, gdzie w zakładkach można poznać szczegółowy PROGRAM wydarzenia, przeczytać więcej o ARTYSTACH na nim wystepujących, poznać IDEĘ wydarzenia i tegoroczną jego LOKALIZACJĘ, a także kupić BILETY.

Ruszajcie razem z nami we wspólną podróż przez czas i wyobraźnię do niezwykłego wieku XIX i jego bardziej fantastycznych okolic!