Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

HOTEL WIERCHOMLA SKI & SPA RESORT***

Hotel położony jest w odległości 900 m od Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla. Do dyspozycji Gości są pokoje z tv z kanałami kablowymi, bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz balkonem z widokiem na las i góry. Posiłki serwowane są w restauracji „Tysina”, która specjalizuje się w daniach kuchni regionalnej. Dla rodzin z dziećmi dostępna jest bezpłatna sala zabaw dla dzieci – „Klub Wierchołka”. W czasie wakacji, ferii, świąt i długich weekendów Klub zapewnia opiekę animatora. Ponadto do dyspozycji Gości: basen, kompleks wellness oraz siłownia. Gościom Hotelu przysługują atrakcyjne rabaty na skipassy na stoki Dwóch Dolin. Hotel posiada profesjonalne zaplecze konferencyjne na ponad 200 osób.

OBIEKT WYRÓŻNIONY CERTYFIKATEM SĄDECKEJ MARKI TURYSTYCZNEJ.

33-350 Piwniczna-Zdrój
Wierchomla Mała 42