IV Małopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych

Województwo Małopolskie wraz z Fundacją Biuro Inicjatyw Społecznych serdecznie zapraszają na VIII Forum Pełnomocników ds. Współpracy z NGO oraz IV Małopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych. W ramach połączonych wydarzeń zapraszamy na wykład inauguracyjny "Różne oblicza przedsiębiorczości", który poprowadzi Zbigniew Wejcman, Prezes Sieci SPLOT.

Forum odbędzie się 4 października 2017 roku w Sali Wystawienniczej Muzeum Lotnictwa Polskiego (al. Jana Pawła II 39, Kraków)

Podczas tegorocznej 8. edycji Forum Pełnomocników będziemy rozmawiać o:
· Uspołecznianiu zadań publicznych
· Pomocniczości w praktyce
· Partnerstwie międzysektorowym
· Biznesie społecznym.

IV Małopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych, będzie okazją do poszerzenia swojej wiedzy w zakresie:
· Zarządzania przez wartości
· Innowacji w organizacjach
· Włączenia społecznego
· Biznesu w organizacji

W celu rejestracji na VIII Forum Pełnomocników ds. Współpracy z NGO proszę wysłać potwierdzenie na adres: ngo@umwm.pl

W celu rejestracji na IV Forum Inicjatyw Pozarządowych proszę wypełnić formularz znajdujący się na stronie: http://bis-krakow.pl/formularz-zgloszeniowy-iv-mfip/

Rejestracja trwa do 27 września 2017 r.

Dodatkowych informacji o Forum Pełnomocników udziela Pan Grzegorz Sienkiewicz
Zespół Organizacji Pozarządowych UMWM