Konsultacje Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Szanowni Państwo!

Trwa druga edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. W jej trakcie przewidziano warsztaty edukacyjne. Będą one okazją ku temu, by pomysł na zadanie można było skonsultować z pracownikami departamentów merytorycznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Pomoże to ocenić możliwości realizacji proponowanego przedsięwzięcia i uniknąć błędów przy pisaniu konkretnego wniosku.
Dla mieszkańców powiatów: gorlickiego, limanowskiego, nowosądeckiego i miasta Nowego Sącza warsztaty odbędą się:

7 czerwca 2017 r. (środa), o godzinie 17.00, w Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” (sala im. R. Sichrawy) Nowy Sącz, ul. Jana Długosza 3.

Spotkania są otwarte dla wszystkich Małopolan, a udział w nich nie wymaga wcześniejszej rejestracji!

Szczegółowe informacje na temat projektu można znaleźć na stronie internetowej: www.bo.malopolska.pl.