25 styczeń 2018 r.

Zarząd Powiatu Nowosądeckiego zaprasza organizacje pozarządowe do składania ofert na realizację zadań publicznych w 2018 roku w trybie otwartego konkursu ofert w w dziedzinie rozwoju organizacji pozarządowych z zakresu dofinansowania wkładów własnych organizacji pozarządowych do projektów pozyskanych ze źródeł zewnętrznych, realizowanych na rzecz mieszkańców Powiatu Nowosądeckiego oraz służących realizacji priorytetowych zadań publicznych. W załączeniu uchwała Zarządu Powiatu Nowosądeckiego w sprawie ogloszenia konkursu.