Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Patronat honorowy Starosty Nowosądeckiego – rok 2018

• Koncert „Kolędy na trzech tenorów”, organizator: Parafia Rzymskokatolicka p.w. Wniebowzięcia NMP w Krynicy-Zdroju, Telewizja TRWAM, 23 stycznia 2018 r.

• Konferencja Sadownicza „Przedwiośnie Sadownicze Brzezna 2018”, organizator: Sadowniczy Zakład Doświadczalny Instytutu Ogrodnictwa w Brzeznej, 2 lutego 2018 r.

• XVIII Wielki Integracyjny Bal Karnawałowy RADOŚĆ WASZA RADOŚĆ NASZA, organizator: Stowarzyszenie Beskidzkie Więzi z Nowego Sącza, 13 lutego 2018 r.

• XV Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2017 roku, organizator: Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych Dla Miasta Nowy Sącz, luty 2018 r.

• Nowosądecka Liga Futsalu o Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego, organizator: ŁF Sport Events, 15 listopada 2017 r. - 15 marca 2018 r.

• Konkurs Fotograficzny „Detal architektoniczny Historycznego Państwa Muszyńskiego”, organizator: Krynickie Towarzystwo Fotograficzne, 31 maja - 30 czerwca 2018 r.

• Jubileusz 200-lecia I Gimnazjum i Liceum im. Jana Długosza w Nowym Sączu, organizator: I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym Sączu, 3 listopada 2018 r.