Polsko - Słowackie Forum Partnerskie 5-6.06.2017 r., Rzeszów (Interreg Polska - Słowacja)

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu - Polsko-Słowackim Forum Partnerskim: „Zyskaj milion… przyjaciół i pomysłów”, które odbędzie się 5 i 6 czerwca 2017 roku w Rzeszowie (Hotel Prezydencki).

Udział w Forum to szansa na znalezienie partnera do projektu, możliwość konsultacji swojego pomysłu na projekt, okazja do spotkania z przedstawicielami instytucji wdrażającymi Program Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020.
Zgłoszenia odbywają się wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej (dostęp: https://pl.plsk.eu/wez-udzial-w-szkoleniach) i są przyjmowane do dnia 25 maja 2017 roku.

Na Forum zapraszamy przedstawicieli organizacji, którzy wpisują się w szeroką listę potencjalnych beneficjentów Programu Interreg.

W załączeniu przesyłam zaproszenie na Forum, w którym znajdziecie Państwo więcej informacji na temat wydarzenia oraz program spotkania. Uczestnikom zostanie zapewniony m.in. bezpłatny transport na miejsce Forum i z powrotem, wyżywienie i nocleg (pokoje dwuosobowe) z 5 na 6 czerwca 2017 r.