Posiedzenie Komisji Budżetowej RPN

27.10.2017 r.

W piątek 27 października 2017 roku o godz. 14:00 w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu (sala konferencyjna 207) odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetowej RPN.

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia i przyjęcie porządku obrad.
        2. Przyjęcie protokołu poprzedniego posiedzenia Komisji.
        3. Informacja na temat realizacji inwestycji i remontów prowadzonych przez Powiat.
        4. Szczegółowe omówienie oraz analiza realizacji budżetu w dziale np., 801 „Oświata i wychowanie” oraz w dziale 600 „Transport i łączność”.
        5. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie ustalenia wysokości opłat na rok 2018 za usunięcie i przechowywanie statków lub innych obiektów pływających na obszarach wodnych Powiatu Nowosądeckiego.
        6. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie ustalenia opłat za usuwanie pojazdów z dróg na terenie Powiatu Nowosądeckiego na koszt właściciela i przechowywania tych pojazdów na wyznaczonych parkingach strzeżonych na 2018 rok.
        7. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie zmian w budżecie Powiatu Nowosądeckiego na 2017 r.
        8. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Nowosądeckiego.
        9. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
        10. Zamknięcie posiedzenia.