Posiedzenie Komisji Budżetowej RPN

14.12.2017 r.

W czwartek 14 grudnia 2017 roku o godz. 15:00 w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu (sala konferencyjna 207) odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetowej RPN.

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia i przyjęcie porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołu poprzedniego posiedzenia Komisji.
  3. Omówienie propozycji zamierzeń remontowo-inwestycyjnych przewidzianych
    w projekcie budżetu na 2018 r., oraz o planowanych źródłach finansowania tych zamierzeń.
  4. Analiza projektu uchwały budżetowej powiatu nowosądeckiego na 2018 r.  oraz Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Nowosądeckiego.
    • Zapoznanie się z wnioskami poszczególnych Komisji Rady Powiatu do projektu uchwały budżetowej powiatu nowosądeckiego na 2018 r.
    • Przyjęcie autopoprawek Zarządu Powiatu do projektu budżetu Powiatu Nowosądeckiego na 2018 r. oraz projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie przyjęcia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Nowosądeckiego.
    • Wypracowanie opinii Komisji Budżetowej Rady Powiatu w sprawie projektu uchwały budżetowej na 2018 r.
  5. Zaopiniowanie projektu Uchwały Budżetowej Powiatu Nowosądeckiego na 2018 rok.
  6. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie przyjęcia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Nowosądeckiego
  7. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
  8. Zamknięcie posiedzenia.