Posiedzenie Komisji Mienia i Infrastruktury RPN

05.10.2018 r.

W piątek  5 października 2018 roku o godz. 14:00 w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu (sala konferencyjna 207) odbędzie się posiedzenie Komisji Mienia i Infrastruktury  RPN.

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia i przyjęcie porządku posiedzenia.
  2. Przyjęcie protokołu poprzedniego posiedzenia Komisji Mienia i Infrastruktury Rady Powiatu Nowosądeckiego.
  3. Informacja o gospodarowaniu nieruchomościami stanowiącymi własność Powiatu Nowosądeckiego – wg stanu na 21 września 2018r.
  4. Zapoznanie się z informacją Zarządu Powiatu o przebiegu wykonania budżetu za I półrocze 2018 r. oraz opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej w tej sprawie.
  5. Omówienie realizacji budżetu w dziale 600 „Transport i łączność”, 700 – Gospodarka mieszkaniowa.
  6. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w trybie przetargu, nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Nowosądeckiego, obejmującej działki ewidencyjne nr 528/2 i 529/2, położone w gminie Chełmiec, obręb Świniarsko.
  7. Przyjęcie sprawozdania z działalności Komisji za okres trwania V kadencji Rady Powiatu Nowosądeckiego w latach 2014 - 2018 r.
  8. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
  9. Zamknięcie posiedzenia.