Posiedzenie Komisji Polityki Społecznej RPN

20.09.2017 r.

W środę 20 września 2017 roku o godz. 12:30 w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu (sala konferencyjna 207) odbędzie się posiedzenie Komisji Polityki Społecznej RPN.

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia i przyjęcie porządku posiedzenia.
2. Przyjęcie protokołu poprzedniego posiedzenia Komisji Polityki Społecznej Rady Powiatu Nowosądeckiego.
3. Informacja o realizacji remontów i inwestycji w placówkach pomocy społecznej.
4. Informacja PUP dla Powiatu Nowosądeckiego nt. bezrobocia na terenie Powiatu Nowosądeckiego.
5. Informacja o programach aktywizacji zawodowej i zapobieganiu bezrobociu na terenie Powiatu Nowosądeckiego.
6. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Krakowie skargi Wojewody Małopolskiego wraz z odpowiedzią na skargę.
7. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
8. Zamknięcie posiedzenia.