Posiedzenie Komisji Promocji Powiatu, Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi oraz Współpracy Międzynarodowej RPN

5.04.2017 r.

W środę 5 kwietnia 2017 roku o godz. 16:00 w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu (sala konferencyjna 207) odbędzie się posiedzenie Komisji Promocji Powiatu, Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi oraz Współpracy Międzynarodowej RPN

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia i przyjęcie porządku posiedzenia.
  2. Przyjęcie protokołu poprzedniego posiedzenia Komisji Promocji Powiatu, Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi oraz Współpracy Międzynarodowej Rady Powiatu Nowosądeckiego.
  3. Zapoznanie się z zakresem współpracy z partnerami zagranicznymi w tym przedstawienie sprawozdania z wizyty dyrektorów szkół powiatowych w Powiecie Salaj w Rumunii.
  4. Informacja na temat targów turystycznych, w których Powiat Nowosądecki bierze udział w 2017 roku.
  5. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
  6. Zamknięcie posiedzenia