Posiedzenie Komisji Rewizyjnej RPN

23.05.2018 r.

W środę 23 maja 2018 roku o godz. 15:00 w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu (sala konferencyjna 207) odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej RPN.

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia i przyjęcie porządku posiedzenia.
2. Przyjęcie protokołu poprzedniego posiedzenia Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Nowosądeckiego.
3. Rozpatrzenie skargi z dnia 18 kwietnia 2018 r. przekazanej wg właściwości przez Regionalną Izbę Obrachunkową w Krakowie.
4. Rozpatrzenie:
a) sprawozdania finansowego Powiatu Nowosądeckiego wraz z opinią z badania sprawozdania przez biegłego rewidenta,
b) sprawozdania z wykonania budżetu Powiatu Nowosądeckiego za 2017 r. wraz z opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej w Krakowie o tym sprawozdaniu,
c) informacji o stanie mienia komunalnego Powiatu Nowosądeckiego.
5. Wypracowanie wniosku do Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie absolutorium dla Zarządu Powiatu Nowosądeckiego.
6. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
7. Zamknięcie posiedzenia.
8. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
9. Zamknięcie posiedzenia.