Posiedzenie Komisji Statutowej RPN

2.10.2018 r.

We wtorek 2 października 2018 roku o godz. 15:30 w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu (sala konferencyjna, p.207) odbędzie się posiedzenie Komisji Statutowej  RPN.

Proponowany porządek posiedzenia:
1. Otwarcie posiedzenia i przyjęcie porządku posiedzenia.
2. Przyjęcie protokołu poprzedniego posiedzenia Komisji Statutowej Rady Powiatu Nowosądeckiego.
3. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie ogłoszenia tekstu jednolitego Statutu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej – Szpital im. dr J. Dietla w Krynicy Zdroju.
4. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie zmiany nazwy Powiatowego Ośrodka Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi
w Muszynie oraz zmiany statutu.
5. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie zmiany nazwy Powiatowego Ośrodka Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi
w Zbyszycach oraz zmiany statutu.
6. Przyjęcie sprawozdania z działalności Komisji za okres trwania V kadencji Rady Powiatu Nowosądeckiego w latach 2014 - 2018 r.
7. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
8. Zamknięcie posiedzenia.