Posiedzenie Komisji Statutowej RPN

26.10.2017 r.

W czwartek 26 października 2017 roku o godz. 14:30 w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu (sala konferencyjna 207) odbędzie się posiedzenie Komisji Statutowej  RPN.

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia i przyjęcie porządku posiedzenia.
2. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia Komisji Statutowej Rady Powiatu Nowosądeckiego.
3. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego
w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowej Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Krynicy – Zdroju w trzyletnią Szkołę Branżową I Stopnia w Krynicy – Zdroju.
4. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego
w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowej Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Grybowie w trzyletnią Szkołę Branżową I Stopnia w Grybowie.
5. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego
w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowej Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Tęgoborzy w trzyletnią Szkołę Branżową I Stopnia w Tęgoborzy.
6. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego
w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowej Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Starym Sączu w trzyletnią Szkołę Branżową I Stopnia w Starym Sączu.
7. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego
w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowej Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Łącku w trzyletnią Szkołę Branżową I Stopnia w Łącku.
8. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego
w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowej Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Nawojowej w trzyletnią Szkołę Branżową I Stopnia w Nawojowej.
9. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego
w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowej Szkoły Policealnej w Nawojowej w Szkołę Policealną w Nawojowej.
10. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
11. Zamknięcie posiedzenia.