XXV Zwyczajna Sesja Rady Powiatu Nowosadeckiego

31.08.2017 r.

W czwartek 31 sierpnia 2017 roku o godz. 13:00  w Sali Obrad Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu odbędzie się XXV Zwyczajna Sesja Rady Powiatu Nowosądeckiego V Kadencji,

Proponowany porządek obrad:

1.Otwarcie posiedzenia.
2.Przyjęcie porządku obrad.
3.Przyjęcie protokołu z XXIV Sesji Rady Powiatu Nowosądeckiego.
4.Interpelacje radnych.
5.Sprawozdanie Starosty z pracy Zarządu w okresie międzysesyjnym.
6.Informacja o stanie środowiska na terenie Powiatu Nowosądeckiego w 2016 roku.
7.Informacja o pozyskanych funduszach unijnych i innych funduszach zewnętrznych, złożonych wnioskach i efektach realizacji projektów wdrażanych przez  Powiat Nowosądecki w I półroczu 2017 r.
8.Informacja na temat stanu przygotowań szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Nowosądecki do realizacji zadań statutowych w roku szkolnym 2017/2018.
9.Podjęcie uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie zmiany planu finansowego podziału środków PFRON przeznaczonych na realizację zadań na rzecz osób niepełnosprawnych w Powiecie Nowosądeckim w 2017 r.
10.Podjęcie uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie zmian w budżecie Powiatu Nowosądeckiego na 2017 rok oraz zmian w Uchwale Budżetowej Powiatu Nowosądeckiego na 2017 rok.
11.Podjęcie uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Nowosądeckiego.
12.Oświadczenia, wolne wnioski.
13.Zamknięcie sesji.