XXXII Zwyczajna Sesja Rady Powiatu Nowosądeckiego

28.05.2018 r.

W poniedziałek 28 maja 2018 roku o godz. 13:00  w Sali Obrad Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu odbędzie się XXXII Zwyczajna Sesja Rady Powiatu Nowosądeckiego V Kadencji.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Przyjęcie porządku obrad.
3. Przyjęcie protokołu z XXXI Sesji Rady Powiatu Nowosądeckiego.
4. Interpelacje radnych.
5. Sprawozdanie Starosty z pracy Zarządu w okresie międzysesyjnym.
6. Informacja Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Krakowie – Oddział w Nowym Sączu – o realizacji zadań w zakresie ochrony roślin i nasiennictwa na terenie Powiatu Nowosądeckiego w 2017 roku.
7. Informacja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Nowym Sączu nt. oceny stanu bezpieczeństwa sanitarnego Powiatu Nowosądeckiego za 2017 rok.
8. Informacja z realizacji zadań przez Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego w 2017 roku.
9. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie przyjęcia oceny zasobów pomocy społecznej dla Powiatu Nowosądeckiego za 2017 r.
10. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie zmiany regulaminu wynagradzania nauczycieli w szkołach i placówkach.
11. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie zmiany uchwały nr 407/XXXVII/14 Rady Powiatu Nowosądeckiego z dnia 30 października 2014 r. w sprawie utworzenia Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Nawojowej i nadania statutu.
12. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie zmian w budżecie Powiatu Nowosądeckiego na 2018 rok oraz zmian w Uchwale Budżetowej Powiatu Nowosądeckiego na 2018 rok.
13. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Nowosądeckiego.
14. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie nadania odznaki honorowej – „Zasłużony dla Ziemi Sądeckiej” Pani Barbarze Cetnarowskiej.
15. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie nadania odznaki honorowej – „Zasłużony dla Ziemi Sądeckiej” Pani Danucie Hejmej.
16. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie nadania odznaki honorowej – „Zasłużony dla Ziemi Sądeckiej” Panu Marianowi Kiełbasie.
17. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie nadania odznaki honorowej – „Zasłużony dla Ziemi Sądeckiej” Panu prof. dr. hab. Franciszkowi Krokowi.
18. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie nadania odznaki honorowej – „Zasłużony dla Ziemi Sądeckiej” Państwu Teresie i Józefowi Pachom.
19. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie nadania odznaki honorowej – „Zasłużony dla Ziemi Sądeckiej” Panu Andrzejowi Sędzikowi.
20. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie nadania odznaki honorowej – „Zasłużony dla Ziemi Sądeckiej” Panu prof. dr. hab. n. med. Władysławowi Sułowiczowi.
21. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie nadania odznaki honorowej – „Zasłużony dla Ziemi Sądeckiej” Panu Adamowi Tlałce.
22. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Nowosądeckiego w sprawie nadania odznaki honorowej – „Zasłużony dla Ziemi Sądeckiej” Księdzu Stefanowi Tokarzowi.
23. Oświadczenia, wolne wnioski.
24. Zamknięcie sesji.