Zapraszamy na szkolenie z zakresu księgowości dla organizacji pozarządowych

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie z zakresu księgowości dla organizacji pozarządowych, które odbędzie się 26 lutego 2018 r. (poniedziałek) w godz. od 13.00 do 16.00 w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu (sala obrad: 208).

Zapraszamy w szczególności osoby, które w swoich organizacjach pozarządowych odpowiadają za finanse i księgowość.

W wyniku szkolenia uczestnicy nabędą wiedzę dotyczącą m.in. wymogów związanych z prowadzeniem księgowości w NGO oraz zasadami działalności statutowej nieodpłatnej i odpłatnej oraz działalności gospodarczej.

Szkolenie poprowadzi Pan Jarosław Kiełbasa – księgowy z bogatym doświadczeniem we współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Zgłoszenia telefoniczne (18 41 41 807) lub pisemne (ngo@nowosadecki.pl) na szkolenie zawierające: ilość osób oraz nazwę danej organizacji przyjmowane są do 23.02.2018 r.

ZAPRASZAMY!

Słowo kluczowe: