Zaproszenie do udziału w II edycji Budżetu Województwa Małopolskiego

Szanowni Państwo,

w bieżącym roku Samorząd Województwa Małopolskiego realizuje drugą edycję Budżetu Obywatelskiego Małopolski. Doświadczenia pokazują, że inicjatywa cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców, zaś wykonane w ramach BO zadania dobrze służą Małopolanom. Wśród działań przybliżających cel i zasady przedsięwzięcia przewidziane zostały w każdym powiecie spotkania informacyjne. Będą one dobrą okazją do uzyskania konkretnych informacji na temat możliwości udziału w projekcie.

Miejsca i terminy spotkań:

powiat nowosądecki - 19 maja 2017 r. /piątek/

- godz. 14 - Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. (Krynica, ul. Kraszewskiego 37)

- godz. 17 – Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli - Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (Nowy Sącz, ul. Jagiellońska 61)

Udział w spotkaniu nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu. W związku z powyższym prosimy o rozpropagowanie niniejszej informacji tak szeroko, jak to tylko możliwe.

Szczegółowe informacje na temat projektu można znaleźć na stronie internetowej: www.bo.malopolska.pl.